Кияни за справедливість

Громадський рух

Суб`єктам підприємництва будуть надавати фінансову допомогу

Київська міська рада прийняла рішення «Про затвердження Положення про фінансово-кредитну підтримку суб'єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві».
 

Надання фінансово-кредитної підтримки суб'єктам малого та середнього підприємництва здійснюватиметься шляхом часткової компенсації відсоткових ставок на рівні 50% номінальної відсоткової ставки, що встановлюється кредитним договором між банком-партнером і позичальником, та діє на дату укладення кредитного договору.

 

Позичальниками можуть бути суб'єкти господарювання – резиденти України, зареєстровані у Києві, виробництво яких розміщено на території столиці та які підпадають під визначення суб'єктів малого або середнього підприємництва згідно з господарським законодавством.
Програма стала доступною до мешканців столиці завдяки співпраці з Німецько-українським фондом, що заснований у 1999 році Національним банком України (31,25%), Кабінетом Міністрів України в особі Міністерства фінансів України (31,25%) та Німецькою Кредитною установою для відбудови (KfW) (37,5%) на паритетних засадах.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua