Кияни за справедливість

Громадський рух

КМР заборонила продаж алкоголю у МАФах

Київська міська рада ухвалила рішення про заборону продажу алкоголю в МАФах.
 

Відповідне рішення підтримав 81 депутат Київради, повідомляє Укрінформ.

«Майже рік тому в цій залі ми з вами прийняли історичне рішення Київської міської ради. Воно стало історичним, не тому що ми обмежили продаж алкоголю вночі, воно стало історичним, тому що це перше рішення, яке діє на всю територію міста Києва. Цим рішенням ми показали, що ми можемо працювати за європейськими стандартами демократії. Сьогодні ми маємо змогу прийняти таке саме історичне рішення. Адже 70-80% людей, за різними соціологічними опитуваннями, підтримують обмеження продажу алкоголю, в тому числі ці люди вимагають від нас заборонити продавати алкоголь у МАФах», – зазначив депутат Київради Владислав Михайленко.
 

Зокрема, з виду діяльності тимчасових споруд, на які укладаються пайові угоди, прибирається будь-який продаж алкогольних напоїв. Йдеться про горілку, слабоалкогольні напої, джин-тонік, і загалом, все спиртовмісне, що може продаватися в МАФах.


За матеріалами zik.ua

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua