Кияни за справедливість

Громадський рух

У Києві мітингують власники машин з іноземною реєстрацією

На вулиці Грушевського автомобілі стоять в 4 ряди, але одна смуга в центрі дороги вільна для проїзду автотранспорту. На місці акції видно машини з литовськими та польськими номерами.
В акції протесту власників нерозмитнених автомобілів з «єврономерами» беруть участь близько 850 автомобілістів. 
Точно не зрозуміло яка кількість людей бере участь саме у цій акції, оскільки під стінами парламенту і в радіусі всього урядового кварталу одночасно проходить до 10 протестних заходів.
На ділянці дороги по вулиці Інститутській, трохи вище від метро «Хрещатик», працівники поліції обмежено пропускають автомобілі в бік Верховної Ради.
Нагадаємо, що профільний комітет Верховної Ради працює над законопроектом, який має вирішити проблему нерозмитнених авто. А за даними державної фіскальної служби, станом на 20 серпня, українці ввезли 164 707 авто з іноземною реєстрацією.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua