"Рух кияни за справедливість"

СТОЛИЧНА ІНІЦІАТИВА

Мешканців будинку планують виселити з власних домівок. Влада не реагує!

Мешканці 8-й квартирного житлового будинку за адресою с. Горенка, Київської області, Києво-Святошинського району, вул. Радгоспна, 3.

Просимо надати допомогу у вирішенні питання землекористування та прибудинкової земельної території та сусідства меж для узаконення господарських споруд згідно закону санітарних та протипожежних норм, благоустрою дитячого майданчика який находиться перед будинком.
Наш будинок був зданий в експлуатацію 1966 року Радгоспом «Бучанський». Комунальні послуги, каналізація на вигріб яка розташовувалася на відстані 50 м від будинку, питна вода - свердловина радгоспу. За період 1993 - 2005 рр. була проведена приватизація квартир 01. 12. 93 р. будинок був переданий на баланс Горенської селищної ради.
У 2003 році майно яке належало радгоспу «Бучанський» масово здавалася в оренду під приватні фірми (теплиці, гараж, кузня, корівник для великого рогатого скота.)в цей період свердловина була відключена. Всім приватним фірмам була надана юридична адреса - Радгоспна 3.
Мешканці будинку звернулися за допомогою відновити лінію водопостачання до голови селищної ради Мазніченко Т.М. На відповідь чекали 3 місяці, реакції від селищної ради не було, тому мешканці   за власний кошт пробурили автономну свердловину питної води. Неодноразово надавалася заява Голові Горенської селищної ради у виділення прибудинкової земельної території. Відповідь не була отримана.
На наступні роки, ми дізналися, що громадянин Сатовський Владислав Вадимович стає нашим сусідом.
Саме через будівництво сусідського будинку ми вирішили дізнатися межі нашої прибудинкової території, і для цього звернулися , до Голови селищної Ради, Мазніченко Т. М., та нами була подана заява-звернення з питань меж землекористування та благоустрою прибудинкової території, для реєстрації ОСББ. Мешканцями було зібрано пакет документів для оформлення ОСББ, (додаток-відповіді).
В зв'язку з такою ситуацією нами була надіслана заява-звернення Києво-Святошинського РДА, та адміністрацію президента в 2010 році, (копії відповіді). Відповіді не отримали через, судові позови Сільської ради на ТОВ «ВВ-Брік Транс» та нашої земельної ділянки орієнтованою площею 0,30 га., яка знаходилася в арешті цим товариством, але навколо нашої ділянки були виділені земельні ділянки під забудову, незважаючи на арешт землі, рішенням головою Горенської селищної ради та земельної комісії були наділений земельні ділянки під будівництво такі як: Грищенко, Кочерга, Барнатович, Драпей, Мирончук, Макарова, всі ділянки знаходяться навколо будинку, а нам відмовляли.
З часом всі ці земельні ділянки, які знаходяться навколо нашого будинку, було продано особі Сатовському В. В.
В 2011 році було знов колективне звернення до голови Сільської ради про виділення меж прибудинкової території. Не дивлячись на відповіді мешканцям, що земля та господарські споруди знаходиться в арешті фірми ТОВ «ВВ-Брік Траст». За будинком була надана земельна ділянка під забудову Грищенко (Барнатович), який приватизував її.
Грищенко на той час був замісником голови земельної комісії, через деякий час він перепродав цю земельну ділянку нашому теперішньому сусіду Сатовському Владиславу Вадимовичу (050-411-10-71). І мешканці побачили межі з однієї сторін будинку.
При перепродажі земельної ділянки нашому сусіду були грубо порушені санітарні норми сусідства та нашого будинку (фото додаток).
Через порушення саме цих санітарних норм, ми знову надіслали заяву-звернення вже другому голові селищної ради - Драпею Анатолію Михайловичу. Який на даний момент, з його слів, судиться з ТОВ «ВВ-Брік Траст» через нашу землю та господарчі споруди, які досі знаходяться на балансі підприємства. Ми не можемо з'єднатися з головним директором підприємства ТОВ «ВВ-Брік Траст». На наше прохання дати нам реальну юридичну адресу підприємства нам відповіли, що він у відпустці закордоном, але ми досі не маємо з ним зв'язку. І тому ми не отримали відповіді на наше прохання з приводу прибудинкової території та сусідських меж, які були порушені.
На будівельному майданчику Сатовського В. В. знаходилась вигрібна яма септик, яка належала нашому будинку, мешканцями було надано звернення до селищної ради - прохання на виділення земельної ділянки під вигрібну яму. Тому що наш сусід Сатовський В. В. відмовився тримати її у себе, він попереджував нас неодноразово про відключення каналізації. Відповідь на наше прохання надійшла: умовно виділена, не може знаходитись на тому місці так як там знаходиться труба-газопостачання, і кабель високої напруги (додаток - копія). Але нам заяву про виділення земельної ділянки під вигрібну яму з усіма параметрами і узгодженими підписами, не надійшла до теперішнього часу, хоча ми просили зробити це терміново. Мешканці зверталися до селищної ради, відповіді не отримували.
Потім ми дізналися, що наш сусід Сатовський захотів розширити собі в'їзд до своєї території. Торець нашого будинку знаходиться від огорожі Сатовського, раніше купленої ділянки на відстані 1 м. На даний момент він проектує приїжджу частину з теперішньої купленої ділянки.
У 15.04.2016 р. він відірвав каналізацію від будинку, це нам заважає жити, тому що фекалії стікають у підвал, і тому руйнується фундамент будинку, і дає
тріщину. На даний момент селищна рада не реагує на наше звернення з приводу каналізації та меж сусідства які були грубо порушенні згідно закону БДН. На звернення до Голови селищної ради, для виділення вигрібної ями «септик» відповіли відмовою, з їх слів: «викопуйте де заманеться», але документально не підтвердили, і ми боїмось викопувати велику яму через те, що можуть нашу яму зарити власники цієї земельної ділянки.
21.04.2016 року у 18:30 було випадково помічено незнайомих людей з нівеліром, які намагалися зробити зйомку навколо наших господарських споруд, та перед будинком, на якій знаходиться дитячий майданчик, який ми зробили своїми силами та за власний кошт. На що ми відреагували, викликавши поліцію та затримавши цих людей. На питання про їх знаходження тут, ми дізналися, що вони виконують замовлення, саме яке замовлення та хто є замовник, ми так і не дізналися, вони не показали документів сказавши, що документи знаходяться в офісі, (фото - додаток).
Під час цього випадку Сатовський В. В. проїжджаючи повз нас та зупинившись сказав, що ми влаштовуємо шоу з викликом поліції, та: «це тільки початок». Також він неодноразово погрожував перед цим.
Громадянин Сатовський запевнив мешканців нашого будинку, що забере всю територію яка знаходиться при будинку, і зробить вихід майже неможливим. Іншими словами, він хоче «вижити» мешканців будинку.
Інформація про сусіда:
Сатовський Владислав Вадимович проживає за адресою с. Горенка, Київської області, Києво-Святошинського району, вул. Радгоспна, 5.
Номер тел., - 050-411-10-71.
Просимо не відмовити нам в допомозі вирішення цих питань.
Просимо вас виїхати за адресою с. Горенка, Київської області, Києво-Святошинського району, вул. Радгоспна, 3, щоб побачити цей безлад на власні очі. Негайно!!! Тому що ми не знаємо, чи встигнете ви нас врятувати від цього безладу.
З повагою, мешканці будинку.
Музиченко Л.М.
Бондаренко Т.В.
Чепурняк (Шуба) Т.В. - 098-211-88-18   (Чепурняк О.Ю. 067-945-20-21)
Скульбеда І.
Титаренко Н.І.- 067-646-75-46
Ігнатенко С.Л.
Заганець В.Ф.
Роєнко В. Н.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua