Кияни за справедливість

Громадський рух

Політика і економіка

Перший приватний автовокзал Києва за 60 мільйонів закрився

 

 На початку 2017 року мер Віталій Кличко ділився планами перенесення всіх автовокзалів з території Києва на його околиці. Зокрема, в грудні 2016 року Кличко взяв участь у відкритті першого приватного автовокзалу, він знаходиться на Великій кільцевій в районі Теремків.

Детальніше...

Україна просіла в рейтингу за якістю залізниць

   З 2014 року Україна опустилася в світовому рейтингу якості інфраструктури на 12 позицій і до 2017 року зайняла 87-ме місце серед 137 держав. Такого висновку дійшли експерти World Economic Forum проаналізувавши дані за 2016-2017 рік.

Детальніше...

Прогнози щодо членства України в ЄС

     На цьому тижні у Києві відбувся Перший форум асоціації, який став платформою для урядовців з України, Грузії та Молдови, відповідальних за імплементацію угод про асоціацію, яку ці країни підписали з ЄС, а також експертів і представників громадянського суспільства. Вони мали змогу обговорити спільні проблеми та виклики, які виникають у цих держав на шляху євроінтеграції.

Детальніше...

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua