Кияни за справедливість

Громадський рух

Політика і економіка

В “Київгаз” розповіли, як київляни можуть зекономити на установці енергоефективного обладнання

 Стартувала програма "Моє тепло" в ПАТ "Київгаз" за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, в рамках якої в оселях киян будуть встановлюватися енергоефективні газові котли та сучасні системи опалення. Від банку, кожен учасник зможе отримати 35% компенсацію на нове обладнання.

Детальніше...

У Києві прискорили рішення про виділення землі під меморіальний комплекс Героїв Небесної сотні

    Прискорила процедуру виділення землі Верховна Рада, - під меморіальний комплекс Героїв Небесної сотні у Києві. За відповідні зміни до прикінцевих положень закону про регулювання містобудівної діяльності №6659 проголосували 255 депутатів.

Детальніше...

Скандальний ДПТ Відрадного - громада проти

Київська влада пам’ятає про людей тільки під час виборів. З часів Черновецького це вже увійшло в звичку. Ось і на цей раз Київрада затвердила Детальний план території (ДПТ) в межах бульвару Вацлава Гавела (І. Лепсе), вулиць Суздальської, Академіка Білецького і залізниці в Солом'янському районі столиці.

Детальніше...

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua