Кияни за справедливість

Громадський рух

Політика і економіка

Тепер оплачувати комунальні послуги у Києві стало легко та зручно

В КК "Центр комунального сервісу" за підтримки КП "ГІОЦ" ввели новий спосіб оплати по QR-коду. Комунальні послуги можна оплатити за допомогою будь-якої програми для зчитування QR-коду на смартфоні. Про це повідомили в прес-службі Київської міської держадміністрації, пише 44.ua.

Детальніше...

Рейдерство по-київськи: як депутати Батьківщини захоплюють столичну ДЮСШ.

  Загрози по телефону, підпал автомобіля, захоплення приміщень - це не зведення кримінальних новин. Це - звичайний опис діяльності двох депутатів Київради, які вирішили «віджати» приміщення в столичній Дитячої юнацької спортивної школи №17 за адресою вулиця Симиренка, 5б, що в Святошинському районі столиці. Йдеться про двох представників фракції «Батьківщина» в Київраді - Вагані Товмасяне і Сергія Римаренко. Про це помідомили moygrad.kiev.ua.

Детальніше...

В “Київгаз” розповіли, як київляни можуть зекономити на установці енергоефективного обладнання

 Стартувала програма "Моє тепло" в ПАТ "Київгаз" за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, в рамках якої в оселях киян будуть встановлюватися енергоефективні газові котли та сучасні системи опалення. Від банку, кожен учасник зможе отримати 35% компенсацію на нове обладнання.

Детальніше...

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua