"Рух кияни за справедливість"

СТОЛИЧНА ІНІЦІАТИВА

Блоги

Економічна ситуація в Шевченківському районі міста Києва

Сучасний етап економічного і соціального розвитку України пов'язаний з радикальними змінами, зумовленими переходом до ринкових відносин. Він передбачає створення соціально зорієнтованої економіки, яка означає поворот всього виробництва до потреб споживача. Соціально зорієнтована ринкова економіка розуміється як господарська система, в якій кожна група і соціальний тип населення одержують можливість для реалізації своїх життєвих здібностей і запитів на основі вільної праці і зростання особистих доходів.

Детальніше...

І знову мобілізація

В Україні до армії призиватимуть с 20, а на війну відправлятимуть с 25 років.

Детальніше...

Як зекономити сімейний бюджет?

Як заощаджувати кошти, коли у країні нестабільна економічна ситуація, ціни кожного дня зростають, а зарплати залишаються незмінними?

Детальніше...

Ех, дороги…

Киянина, якого влаштовує якість столичних доріг, знайти важко. Щойно настала зима і українці знову можуть відчути всі переваги столичного асфальтового покриття, яке сходить разом зі снігом. І тут не в морозах справа, не у «важкому» кліматі, а в якості виконання робіт, рівно настільки, наскільки вкрадено. Вкрав 20% - на 20% якість знизилася. Вкрав більше – наступного року знову латати.

Детальніше...

Як українці зберігають заощадження в кризу

Коли гривню починає лихоманити від коливань, пересічний українець ризикує значно втратити у своїх заощадженнях, або й позбутися їх зовсім… Традиційно, у такі періоди тверда іноземна валюта раптово «зникає» з обмінників. Що ж робити? Чекати, поки невеличка купка заощаджень розтане і розчиниться у інфляції? Чи є рецепт, щоб подолати цю хворобу, бодай на сімейно-бюджетному рівні? Власним досвідом убезпечення своїх, хай і невеликих, але важко зароблених сум, поділились зі мною мешканці з різних куточків України.

Детальніше...

2014 – рік великих надій, болісних втрат і гірких розчарувань

Перед початком нового традиційно підводять підсумки року, що закінчується. Давайте пригадаємо, що приніс Україні буремний 2014 рік. Євромайдан, Небесна сотня, втеча Президента, втрата Криму, АТО, вибори Президента, мирний план Президента, припинення вогню, війна, закон про особливий статус Донбасу, знову припинення вогню, вибори народних депутатів, і знову війна… Чи таким мав бути 2014-й – рік великих сподівань і важких випробувань?

Детальніше...

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua